Prawo | Do pobrania
Organizacje Pozarządowe
 
 
Aktualności

Aktualności

 
 
Akcja „Światło dla klimatu” - Wymień zużytą żarówkę na energooszczędną świetlówkę – 10.10.2015 r.

„ZIELONY KLIMAT MIASTA ŁODZI – Główna misja: niska emisja”

Wydział Gospodarki Komunalnej w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi zaprasza w dniu 10 października 2015 r. (sobota) od godz. 13.00 do namiotu Urzędu Miasta Łodzi ustawionego w pasażu Schillera w Łodzi. Poznaj korzyści związane ze stosowania świetlówek kompaktowych i świeć przykładem podczas akcji wymiany zużytych żarówek. Każdy uczestnik będzie mógł wymienić tylko jedną żarówkę, w zamian otrzyma energooszczędną świetlówkę lub ekologiczny upominek (kalendarz książkowy z opisem dobrych praktyk bądź latarkę energooszczędną).

Zadanie propaguje zaszczepienie idei oszczędzania energii elektrycznej i cieplnej wśród mieszkańców miasta Łodzi, wzrost świadomości ekologicznej mieszkańców.

Kampania skierowana jest do mieszkańców Miasta Łodzi, dzieci, młodzieży i dorosłych a jej celem jest wzrost świadomości i zmiana postaw konsumentów, odbiorców mediów na bardziej proekologiczne i oszczędnościowe.

 

Szczegóły nt. projektu "ZIELONY KLIMAT MIASTA ŁODZI – Główna misja: niska emisja” znajdziesz na stronie www: www.misjaniskaemisja.lodz.pl

 

Projekt współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach edukacji ekologicznej:


www.zainwestujwekologie.pl

 

Plakat promujący akcję.pdf

Ulotka promująca akcję.pdf

 
Dodaj komentarz:
*nick:
 
 
*e-mail :
 
 
*treść :
 
 
0 / 2000 znaków
*kod z obrazka :
 
 
 
* pola wymagane